english  •  français  •  русский
Strona główna / O firmie
Spółka Automet Group, to firma produkcyjno-usługowa wyspecjalizowana w projektowaniu, produkcji i dystrybucji tworzyw sztucznych na rynek motoryzacyjny. Firma na rynku polskim działa od 1990 roku i obecnie plasuje się w czołówce firm krajowych i zagranicznych dostarczających nowoczesne rozwiązania w braży motoryzacyjnej, medycznej i wojskowej.

Przedstawiamy Państwu szeroką gamę wysokiej jakości produktów i usług, wytwarzanych przez naszą firmę zlokalizowąną w Sanoku. Automet działa w kilku obszarach produkcyjnych:
Automet

Firma Automet zatrudnia obecnie ponad 200 pracowników, w tym kilkunastu konstruktorów pracujących na nowoczesnych programach dedykowanych procesom projektowania (Auto CAD Pro Engineer). Dysponujemy powierzchnią produkcyjną, o wielkości przeszło 12 tys.m2, podzieloną na 14 wydziałów produkcyjnych. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są tworzywa, takie jak: poliestry, epoksydy, termoplasty, poliuretany, polipropyleny, ABS, PCV i DCPD. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej oraz wykwalifikowana kadra umocniły pozycję firmy jako jednego z liderów na rynku krajowym i zagranicznym, spełniających wymogi światowych standardów.

Portfolio Automet liczy ponad 5000 produktów, których zastosowanie nie ogranicza się jedynie do przemysłu motoryzacyjnego, ale również zbrojeniowego i medycznego. Możliwe jest zaprojektowanie i wykonanie akcesoriów na specjalne zamówienie klienta.

Firma Automet przeznacza ok. 8% rocznych obrotów na badania i rozwój. Podejmowane inwestycje w nowoczesne technologie pozwalają na utrzymanie produkcji na wysokim, światowym poziomie.

powrót